608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Lek. Michał Dawidek
Specjalista otolaryngologii

Opis obrazka

Laryngolog, specjalista medycyny estetycznej

 

  • Absolwent Wydziału Lekarskiego GUM, a także specjalista Otorynolaryngologii w Oddziale Otolaryngologicznym gdańskiego szpitala Copernicus na Nowych Ogrodach.
  • Na co dzień diagnozuje i leczy choroby uszu, nosa, zatok, gardła i krtani a także ślinianek, wykonując m.in endoskopię przewodów ślinowych, usuwając złogi z przewodów wyprowadzających ślinianek, czy też lecząc manewrami uwalniającymi łagodne położeniowe zawroty głowy.
  • W codziennej praktyce szczególnie zajmuje się leczeniem operacyjnym w zakresie endoskopowych operacji zatok tzw FESS, chirurgią podstawy czaszki, operacjami przegrody nosa, operacjami migdałków u dzieci i dorosłych, operacyjnym leczeniem chrapania i bezdechów środsennych, chirurgią podniebienia, leczeniem pourazowych złamań i ran w obrębie twarzoczaszki.
  • Wiedzę i umiejętności pogłębia uczestnicząc w licznych kursach krajowych i zagranicznych takich jak Kurs Zaawansowanej Chirurgii Zatok i Podstawy Czaszki w Manchesterze czy Kurs Mikrochirurgii Naczyniowej w Warszawie czy Kurs Mikrochirurgii Ucha w Antwerpii.
  • Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.
  • W obszarze zainteresowań  lekarza znajduje się również neurochirurgia, chirurgia onkologiczna, rekonstrukcyjna i estetyczna w zakresie głowy i szyi.
  • Rozwijając zainteresowanie chirurgią twarzy ukończył studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na WUM oraz uczestniczył w licznych kursach praktycznych z zakresu medycyny estetycznej, a także jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej.

 

Zarezerwuj wizytę:

>>> Lek. Michał Dawidek – znanyLekarz.pl

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00