Zespoły terapeutyczne

Skuteczne leczenie wymaga współpracy pacjenta, lekarza i fizjoterapeuty

 

W Good Life Clinic utworzyliśmy „Zespoły terapeutyczne”. To interdyscyplinarne grupy wykwalifikowanych specjalistów, w skład których wchodzą lekarze i fizjoterapeuci specjalizujący się w leczeniu danej jednostki chorobowej. Centralnym punktem każdego zespołu terapeutycznego jest pacjent.

 

Zespoły fizjoterapeutyczne – korzyści dla pacjenta:

 

  1. Podjęcie leczenia u profesjonalistów, którzy specjalizują się dokładnie w leczeniu konkretnego schorzenia.
  2. Pacjent kontaktuje się z lekarzem i fizjoterapeutą na każdym etapie leczenia. Dzięki pozostawaniu w stałym kontakcie, zespół terapeutyczny może błyskawicznie reagować, wprowadzając zmiany w planie leczenia, by było ono jak najskuteczniejsze.
  3. Jeżeli operacja jest niezbędną częścią powrotu do zdrowia, fizjoterapeuta w porozumieniu z lekarzem przygotowuje pacjenta do zabiegu tak, by zakres operacji był jak najmniejszy, a pacjent jak najszybciej mógł wrócić do zdrowia. Po zabiegu pacjent powraca pod opiekę fizjoterapeutów, by w możliwie krótkim czasie mógł odzyskać pełną sprawność i zminimalizować ryzyko nawrotu choroby.

 

Zespoły terapeutyczne Good Life Clinic tworzą lekarze  wielu specjalizacji  wraz z doświadczonymi w odpowiednich dziedzinach fizjoterapeutami.

 

Zespoły terapeutyczne Good Life Clinic:

 

– chirurgia barku

– chirurgia biodra

– chirurgia kolana

– chirurgia kręgosłupa (spondyloortopedia)

– chirurgia ręki

– chirurgia stopy i stawu skokowego

– laryngologia

– neurologia, neurochirurgia

– ortopedia dziecięca

– poradnia preluksacyjna (USG bioderek)

– poradnia leczenia bólu

– reumatologia

– urologia

 

 

 

 

 

Zespoły terapeutyczne mają bardzo jasny cel. Przy ścisłej współpracy z pacjentem przywracają możliwość życia w pełnej sprawności i pozbawione bólu. To pacjent jest w centrum uwagi Good Life Clinic. Jesteśmy do pełnej dyspozycji, nawet do późnych godzin wieczornych, a także w weekendy. Zaufaj nam, zdrowie pacjenta ma dla nas najwyższą wartość!

 

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00