608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

O nas

Witaj w Good Life Clinic, klinice w której szybko i skutecznie postawimy Cię na nogi. Jesteśmy zespołem lekarzy i fizjoterapeutów, którzy wspólnie dbają o to, by przywrócić Ci komfort życia. Pomagamy, gdy Twoje ciało domaga się regeneracji. Stawiamy diagnozę i tworzymy Twój plan leczenia. Działamy zespołowo – u nas lekarze i fizjoterapeuci współpracują, by jak najszybciej przywrócić Cię do zdrowia.

Jeśli oglądałeś kiedyś wyścig Formuły 1, to wiesz, że nawet najlepiej przygotowane auto, wymaga zjazdu na stanowisko obsługi technicznej. Tu liczy się czas. Nie ma miejsca na pomyłki. Za efekt odpowiedzialny jest zespół, a nie jeden człowiek. W Good Life Clinic działamy na podobnych zasadach!

 

 

Skuteczność

SKUTECZNOŚĆ

Twój plan leczenia wspólnie opracowują lekarze i fizjoterapeuci współpracując w zespołach terapeutycznych

Szybkość

SZYBKOŚĆ

Oszczędzamy Twój czas — nie czekasz na odległe terminy wizyt w różnych klinikach i do różnych specjalistów, u nas wszystkich masz na miejscu.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Jednocześnie czuwają nad Tobą lekarz i fizjoterapeuta, by zapewnić Ci najlepszą jakość leczenia

Przebieg wyścigu zależy od startu

Ten start w leczeniu często bywa opóźniony. Najpierw czekasz na wizytę u lekarza specjalisty, potem robisz badania i wracasz z wynikiem, następnie umawiasz się do fizjoterapeuty, by w końcu móc zapisać się na rehabilitację. Chodzisz od gabinetu do gabinetu. Twoje dolegliwości mogą się nasilić, a diagnoza — stać się nieaktualna. Nie chcemy, aby tak było w Good Life Clinic. Oszczędzamy Twój czas — u nas wszystko załatwisz podczas jednej wizyty.

Ikona Znanego Lekarza

Poznaj zespoł naszych specjalistów

nie czekasz na odległe terminy wizyt w różnych klinikach, u nas wszystkich masz na miejscu. Jeżeli do któregoś specjalisty jest kolejka, a Twój przypadek wymaga pilnego działania – po prostu powiedz nam o tym, skontaktujemy się z lekarzem i postaramy się znaleźć możliwie krótki termin

A teraz zobacz, jak pracujemy

Jest 8:00. Otwierają się drzwi kliniki. Zanim do nas wejdziesz, zaparkujesz auto na dużym, wygodnym parkingu. Pierwszych pacjentów wita już aromat kawy, uśmiech recepcjonistek i serdeczne słowo. Na swoją wizytę poczekasz w nowoczesnej poczekalni.

ikoka

Nasi lekarze — ortopedzi, neurolodzy, urolodzy, radiolodzy, lekarze innych specjalizacji i fizjoterapeuci już czekają na Ciebie.

ikoka

Gdy przyjdzie pora Twojej konsultacji, zaproszą Cię do jednego z 8 profesjonalnych gabinetów. Tam lekarze postawią diagnozę i przedstawią Twój plan leczenia, a fizjoterapeuci ukoją Twój ból zabiegami leczniczymi i fizykalnymi.

ikoka

Do 22:00 będziemy stawiać diagnozy, masować, rozmawiać, konsultować i odbierać telefony od naszych pacjentów. A kolejnego dnia znów otworzymy drzwi kliniki, by wyzwolić Cię od bólu i przywrócić optymalną sprawność fizyczną. Nawet jeśli nie masz czasu w tygodniu, nie martw się — jesteśmy dla Ciebie otwarci nawet w niedzielę.
Nasi lekarze i fizjoterapeuci już czekają na Ciebie.

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00