O nas

Witaj w Good Life Clinic, klinice w której szybko i skutecznie postawimy Cię na nogi.

 

Jesteśmy zespołem lekarzy i fizjoterapeutów, którzy wspólnie dbają o to, by przywrócić Ci komfort życia bez bólu. Pomagamy, gdy Twoje ciało domaga się regeneracji. Stawiamy diagnozę i tworzymy Twój plan leczenia. Działamy zespołowo – u nas lekarze i fizjoterapeuci współpracują, by jak najszybciej przywrócić Cię do zdrowia.

Jeśli oglądałeś kiedyś wyścig Formuły 1, to wiesz, że nawet najlepiej przygotowane auto, wymaga zjazdu na stanowisko obsługi technicznej. Tu liczy się czas. Nie ma miejsca na pomyłki. Za efekt odpowiedzialny jest zespół, a nie jeden człowiek. W Good Life Clinic działamy na podobnych zasadach!

 

 

Sprawność naszej drużyny i obrana przez nią strategia decyduje o Twojej wygranej

 Dlatego wracasz do życia bez bólu i ulubionej aktywności, szybciej niż myślisz!

 

W Good Life Clinic stawiamy na:

 

 

SKUTECZNOŚĆ

Twój plan leczenia wspólnie opracowują lekarze ortopedzi i fizjoterapeuci

 

 

SZYBKOŚĆ

Oszczędzamy Twój czas — nie czekasz na odległe terminy wizyt w różnych klinikach i do różnych specjalistów, u nas wszystkich masz na miejscu.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Jednocześnie czuwają nad Tobą ortopeda i fizjoterapeuta, by zapewnić Ci najlepszą jakość leczenia

 

 

KOMPLEKSOWY I NOWOCZESNY SPRZĘT

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, każdą terapię możemy wzbogacić o zabiegi fizykalne

 

 


 

 

Jak wystartował nasz zespół?

LEKARZE

 

Dr n. med. Filip Dąbrowski znalazł sposób na to, by pacjenci nie tracili czasu i szybciej rozpoczynali terapię:

 

Znam Good Luck Club już 10 lat. W 2017 r. rozpocząłem tu pracę jako lekarz. Każdego dnia widziałem pasję i zaangażowanie pracujących tu fizjoterapeutów. Zacząłem zastanawiać się, jak jeszcze lepiej wykorzystać potencjał tego miejsca i tworzących je ludzi. Pomyślałem, żeby połączyć ekipę świetnych fizjoterapeutów z zespołem doświadczonych lekarzy, z którymi na co dzień pracuję. Przekonałem właściciela Good Luck Club, aby stworzyć profesjonalną klinikę jako osobną markę. Skupioną na ortopedii, ale dysponującą także kadrą utalentowanych specjalistów w innych dziedzinach. Bliska współpraca fizjoterapeutów i lekarzy to codzienność w krajach, w których medycyna jest na wyższym poziomie niż w Polsce. U nas to niestety wciąż ewenement. Jestem dumny z tego, że zaufali mi i podjęli pracę w Good Life Clinic moi koledzy z doświadczeniem dużo większym od mojego — Dr hab. n. med. Tomasz Mazurek, prof. nadzw GUMED, Dr n. med. Marek Rocławski i Dr n. med. Marcin Ceynowa. Oprócz świetnych ortopedów w naszym zespole pracują doskonali w swoich specjalnościach lekarze, tacy jak: radiolog Dr Anna Kubiak, urolog Dr Marcin Sieczkowski, neurolog Dr Łukasz Dylewicz, czy chirurg Dr Klaudiusz Rogalski.

 

 

FIZJOTERAPEUCI

 

O kadrę zadbał mgr fizjoterapii Michał Ustrzyński:

 

Z Good Luckiem jestem związany od momentu jego powstania w 2009 r. 6 lat później razem z właścicielem zdecydowaliśmy, że stawiamy na rehabilitację. Od tego czasu stała się ona znakiem rozpoznawczym marki. Wyposażyliśmy gabinety w najwyższej klasy sprzęt firmy BTL. Wszystkich fizjoterapeutów zatrudniam osobiście. Przyglądam się ich pracy i mogę zagwarantować jakość wykonywanych przez nich zabiegów.

Od początku swojej kariery zawodowej marzyłem, by pracować z ortopedami, którzy cenią sobie współpracę z fizjoterapeutami. Niestety niewielu takich lekarzy spotkałem na swojej drodze. Do momentu, kiedy poznałem Dr Filipa Dąbrowskiego. Teraz w każdej chwili podczas terapii z pacjentem mogę sięgnąć po telefon i z lekarzem prowadzącym omówić dany przypadek. W Good Life Clinic ortopedzi nie kierują na operacje, dopóki nie są w 100% pewni, że wyczerpali wszystkie możliwości bezinwazyjnej pomocy. Wiedzą, że nawet najlepiej przeprowadzony zabieg, bez właściwej rehabilitacji, niewiele pacjentowi pomoże. W naszej klinice tworzymy zespół diagnostów, lekarzy i fizjoterapeutów, którzy działają wspólnie, by przywrócić lub poprawić Twoją sprawność fizyczną.

 

Jeśli szukasz ulgi w bólu, chcesz znów uprawiać sport po kontuzji lub po prostu zadbać o swoje ciało, zajrzyj do nas. Zaopiekujemy się Tobą najlepiej, jak potrafimy!

 

 

Zadzwoń i sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00