608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Terapia Orthokine – innowacyjna terapia bólu i regeneracji dostępna dla pacjentów Good Life Clinic

Innowacyjna terapia bólu i regeneracji dostępna dla pacjentów Good Life Clinic

 

Terapia Orthokine to nieoperacyjna, autologiczna terapia o udokumentowanej skuteczności w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, w zespołach bólowych związanych ze stanami zapalnymi korzeni nerwowych, w urazach mięśni oraz ścięgien i wiązadeł.

 

To naturalna metoda leczenia wykorzystująca osiągnięcia biologii molekularnej. Terapia polega na wstrzykiwaniu Autologicznej Kondycjonowanej Surowicy (ACS).

 

Obecny trend w kierunku terapii autologicznych Orthokine® pozwala zredukować ból i poprawia jakość życia pacjentów z dolegliwościami związanymi z bólami stawów lub krzyża, także w stanach zaawansowanych.

 

Wprowadzenie terapii do oferty Good Life Clinic to kolejny krok w kierunku zapewnienia naszym pacjentom kompleksowej opieki, opartej na najnowszych osiągnięciach medycyny.

 

Jak działa terapia Orthokine?

 

Proces terapii rozpoczyna się od pobrania małej ilości krwi.

Przy użyciu specjalistycznej technologii, izoluje się substancje o potencjale regeneracyjnym.

Te naturalne substancje są następnie podawane pacjentowi, w celu stymulowania procesów gojenia, redukcji stanów zapalnych oraz przywrócenia pełnej funkcji tkanek.
Terapia Orthokine działa na zasadzie aktywacji naturalnych mechanizmów regeneracyjnych organizmu, co przyczynia się do skutecznego łagodzenia bólu i przyśpieszenia procesu gojenia.

 

Co czyni terapię Orthokine tak wyjątkową?

 

Przede wszystkim, Ortokine wykorzystuje własne zasoby organizmu pacjenta, eliminując ryzyko działań niepożądanych czy odrzutu. Dzięki temu terapia jest nie tylko skuteczna, ale także bezpieczna. Substancje z krwi pacjenta, podane w odpowiednich dawkach, działają na uszkodzone tkanki, stymulując proces gojenia i redukcję bólu.

 

Dlaczego warto skorzystać z terapii Orthokine?

 

Redukcja bólu: terapia Orthokine może skutecznie zmniejszyć ból związany z przewlekłymi dolegliwościami stawowymi, zapaleniami ścięgien, urazami mięśni i innymi schorzeniami układu ruchu.

Przyspieszenie procesu gojenia: Dzięki unikalnej kombinacji białek przeciwzapalnych oraz czynników wzrostu o działaniu regeneracyjnym, terapia Orthokine wspomaga procesy naprawcze w tkankach, przyspieszając gojenie i przywraca sprawność.

Bezpieczeństwo i naturalność: terapia wykorzystuje naturalne substancje pochodzące z własnej krwi pacjenta, eliminując ryzyko odrzutu czy działań niepożądanych.

Skuteczność: terapia Orthokine jest coraz bardziej docenianą metodą terapeutyczną na całym świecie. Liczne badania i przypadki sukcesu potwierdzają jej skuteczność w redukcji bólu i poprawie jakości życia pacjentów.

Wygoda: Jednorazowe pobranie i inkubacja krwi umożliwia przygotowanie ACS metodą Orthokine® wystarczającej na kilka iniekcji i nie jest konieczne każdorazowe pobierane krwi jak podczas leczenia osoczem bogatopłytkowym.

 

 

Jeśli cierpisz z powodu przewlekłego bólu stawów lub innych schorzeń układu ruchu, terapia Ortokine może być odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Skontaktuj się z Good Life Clinic już dziś, aby umówić się na konsultację i poznać możliwości, jakie oferuje terapia Ortokine w poprawie Twojego zdrowia i jakości życia.

 

Wskazania:

• Bóle stawów – choroba zwyrodnieniowa stawów (np.: biodrowego, kolanowego)
• Po operacji stawu kolanowego (np.: rekonstrukcji więzadła krzyżowego)
• Bóle kręgosłupa (np.: odcinka lędźwiowego)
• U sportowców po urazach (np.: stawów, mięśni, ścięgien)

 

Zalety:

• Nie wymaga znieczulenia ogólnego, operacji chirurgicznej
• Niskie ryzyko wystąpienia infekcji
• Zabezpiecza chrząstki
• Przynosi ulgę w bólu
• Poprawia ruchomość stawów
• Zapobiega degeneracyjnym chorobom stawów
• Przeciwdziała powstaniu stanu zapalnego
• Długotrwały efekt terapeutyczny – po 3,5 roku 35-40% pacjentów z chorobą
zwyrodnieniową stawów nadal raportowało korzyść z leczenia
• Terapię można powtarzać
• Nie uzależnia

 

UMÓW WIZYTĘ >>>>

 

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00