608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

O nas

Witaj w Good Life Clinic — klinice rehabilitacyjnej, w której szybko i skutecznie postawimy Cię na nogi. Jesteśmy zespołem lekarzy i fizjoterapeutów, którzy wspólnie dbają o to, by przywrócić Ci komfort życia bez bólu.

 

Pomagamy, gdy Twoje ciało domaga się regeneracji. Stawiamy diagnozę i tworzymy Twój plan leczenia. Działamy zespołowo – u nas lekarze i fizjoterapeuci współpracują, by jak najszybciej przywrócić Cię do zdrowia. Jeśli oglądałeś kiedyś wyścig Formuły 1, to wiesz, że nawet najlepiej przygotowane auto, wymaga zjazdu na stanowisko obsługi technicznej. Trzeba wymienić opony, uzupełnić paliwo lub usunąć drobne usterki. Tu liczy się czas. Nie ma miejsca na pomyłki. Za efekt odpowiedzialny jest zespół, a nie jeden człowiek.

 

 

Sprawność drużyny i obrana przez nią strategia decyduje o wygranej

W Good Life Clinic działamy na podobnych zasadach. Dlatego wracasz do życia bez bólu i uprawiania ukochanego sportu, szybciej niż myślisz. Stawiamy na:

 

 

SKUTECZNOŚĆ

dlatego Twój plan leczenia wspólnie opracowują lekarze ortopedzi i fizjoterapeuci

 

SZYBKOŚĆ

nie czekasz na odległe terminy wizyt w różnych klinikach, u nas wszystkich masz na miejscu. Jeżeli do któregoś specjalisty jest kolejka, a Twój przypadek wymaga pilnego działania – po prostu powiedz nam o tym, skontaktujemy się z lekarzem i postaramy się znaleźć możliwie krótki termin

 

BEZPIECZEŃSTWO

jednocześnie czuwają nad Tobą ortopeda i fizjoterapeuta, by zapewnić Ci najlepszą jakość leczenia

 

 

 

Przebieg wyścigu zależy od dobrego startu

Ten start w leczeniu często bywa opóźniony. Najpierw czekasz na wizytę u ortopedy, potem robisz USG i wracasz z wynikiem do lekarza, następnie umawiasz się do fizjoterapeuty, by w końcu móc zapisać się na rehabilitację. Chodzisz od gabinetu do gabinetu. Twoje dolegliwości mogą się nasilić, a diagnoza — stać się nieaktualna. Nie chcemy, aby tak było w Good Life Clinic. Oszczędzamy Twój czas — u nas wszystko załatwisz podczas jednej wizyty.

 

 


 

 

Jak wystartował nasz zespół?

 

 

LEKARZE

 

Dr n. med. Filip Dąbrowski znalazł sposób na to, by pacjenci nie tracili czasu i szybciej rozpoczynali terapię:

 

Znam Good Luck Club już 10 lat. W 2017 r. rozpocząłem tu pracę jako lekarz. Każdego dnia widziałem pasję i zaangażowanie pracujących tu fizjoterapeutów. Zacząłem zastanawiać się, jak jeszcze lepiej wykorzystać potencjał tego miejsca i tworzących je ludzi. Pomyślałem, żeby połączyć ekipę świetnych fizjoterapeutów z zespołem doświadczonych lekarzy, z którymi na co dzień pracuję w Copernicusie. Przekonałem właściciela Good Luck Club, aby stworzyć małą profesjonalną klinikę jako osobną markę. Skupioną na ortopedii, ale dysponującą także kadrą utalentowanych specjalistów w innych dziedzinach. Bliska współpraca fizjoterapeutów i lekarzy to codzienność w krajach, w których ortopedia jest na wyższym poziomie niż w Polsce. U nas to niestety wciąż ewenement. Jestem dumny z tego, że zaufali mi i podjęli pracę w Good Life Clinic moi koledzy z doświadczeniem dużo większym od mojego — prof. Tomasz Mazurek, dr Marek Rocławski i dr Marcin Ceynowa. Oprócz świetnych ortopedów w naszym zespole pracują doskonali w swoich specjalnościach lekarze, tacy jak: radiolog dr Anna Kubiak, urolog dr Marcin Sieczkowski, neurolog dr Łukasz Dylewicz, czy chirurg Klaudiusz Rogalski.

 

 

FIZJOTERAPEUCI

 

O kadrę zadbał mgr Michał Ustrzyński:

 

Z Good Luckiem jestem związany od momentu jego powstania w 2009 r. 6 lat później razem z właścicielem zdecydowaliśmy, że stawiamy na rehabilitację. Od tego czasu stała się ona znakiem rozpoznawczym marki. Wyposażyliśmy gabinety w najwyższej klasy sprzęt firmy BTL. Wszystkich fizjoterapeutów zatrudniam osobiście. Przyglądam się ich pracy i mogę zagwarantować jakość wykonywanych przez nich zabiegów.

Od początku swojej kariery zawodowej marzyłem, by pracować z ortopedami, którzy cenią sobie współpracę z fizjoterapeutami. Niestety niewielu takich lekarzy spotkałem na swojej drodze. Do momentu, kiedy poznałem dr. Filipa Dąbrowskiego, a potem jego zespół. Teraz w każdej chwili podczas terapii z pacjentem mogę sięgnąć po telefon i z lekarzem prowadzącym omówić dany przypadek.W Good Life Clinic ortopedzi nie kierują na operacje, dopóki nie są w 100% pewni, że wyczerpali wszystkie możliwości bezinwazyjnej pomocy. Wiedzą, że nawet najlepiej przeprowadzony zabieg, bez właściwej rehabilitacji, niewiele pacjentowi pomoże. W naszej klinice tworzymy zespół diagnostów, lekarzy i fizjoterapeutów, którzy działają wspólnie, by przywrócić lub poprawić Twoją sprawność fizyczną.

 

 

Gdy Twoje ciało zacznie szwankować, zaopiekują się Tobą:

dr n. med. Filip Dąbrowski

 

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
pomysłodawca Good Life Clinic i koordynator lekarzy

 

 

 • Zwolennik nowoczesnych metod leczenia, który po ludzku tłumaczy, co komu dolega. To ortopeda, w którego centrum uwagi zawsze jest pacjent. Leczy dzieci i dorosłych. Niektóre mamy odznaczyłyby go Orderem Uśmiechu za podejście do najmłodszych.
 • Jakość pracy dr. Filipa Dąbrowskiego to nie tylko dobre opinie, to przede wszystkim fakty.
 • Od 2009 r. diagnozuje i leczy schorzenia w obrębie narządu ruchu. Specjalizuje się w chirurgii ręki, mikrochirurgii, ortopedii dziecięcej, a także w urazach i chorobie zwyrodnieniowej stawów.
 • Wiedzę zdobył na studiach doktoranckich na Wydziale lekarskim GUM w Gdańsku. Doświadczenie — w PL Copenicus oraz w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu GUM. Szkolił się i odbywał staże w czołowych ośrodkach ortopedycznych w kraju i za granicą.
 • Bierze udział w skomplikowanych operacjach — nie tylko składa połamane kości, lecz także ratuje oderwane kończyny, dając dowody na to, że niemożliwe nie istnieje.
 • Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki i Oddziału Pomorskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego.
 • Od wielu lat leczy kontuzje zawodników klubu sportowego RC ARKA Gdynia Rugby. A także naprawia nadwyrężone kości i stawy artystów Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

 

mgr Michał Ustrzyński

 

fizjoterapeuta
koordynator fizjoterapeutów w Good Life Clinic

 

 • Od ponad 15 lat poprawia jakość życia pacjentów — tworząc plany ćwiczeń i motywując do ich wykonywania. Podpowiada, jak osiągnąć wyznaczone cele w zakresie dbania o własne ciało.
 • Wśród tych, którym pomaga, ma opinię świetnego słuchacza. Dzięki rozmowie z pacjentem trafnie dobiera ćwiczenia i metody fizjoterapii do konkretnej osoby. I nie wypuści pacjenta z gabinetu czy sali ćwiczeń, dopóki wszystko nie będzie jasne.
 • To pacjenci napędzają go do rozwijania umiejętności. Praca z dziećmi oraz niepełnosprawną intelektualnie młodzieżą skłoniła go do ukończenia kursu Weroniki Sherborne. Tu zdobył wiedzę, jak poprzez ruch wspomagać rozwój nie tylko fizyczny, ale i psychiczny dziecka z zaburzeniami. Praca w przychodni rehabilitacyjnej i pacjenci z najróżniejszymi schorzeniami sprowokowali go do dalszych szkoleń.
 • Pod koniec studiów magisterskich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym szukał dla siebie miejsca, które koncentruje się na pacjencie. I znalazł Good Luck Club.
 • Tu na zajęciach grupowych dba o kręgosłupy zmęczone wielogodzinnym siedzeniem przy komputerze. W gabinecie walczy z bólem, stosując miękką terapię manualną i masaże. A na treningach rehabilitacyjnych i personalnych pokazuje, jak wrócić do pełnej sprawności i realizować własne cele.

 

 

 


 

 

Wiesz już, jak powstała nasza klinika i kto w niej działa. A teraz zobacz, jak pracujemy

 

Zapraszamy na krótki spacer po Good Life Clinic

 

 • Jest 8:00. Otwierają się drzwi kliniki. Zanim do nas wejdziesz, zaparkujesz auto na dużym, wygodnym parkingu. Pierwszych pacjentów wita już aromat kawy, uśmiech recepcjonistek i serdeczne słowo. Na swoją wizytę poczekasz w nowoczesnej poczekalni.
 • Nasi lekarze — ortopedzi, neurolog, urolog, radiolog i fizjoterapeuci już czekają na Ciebie.
 • Gdy przyjdzie pora Twojej konsultacji, zaproszą Cię do jednego z 8 profesjonalnych gabinetów. Tam lekarze postawią diagnozę i przedstawią Twój plan leczenia, a fizjoterapeuci ukoją Twój ból zabiegami leczniczymi i fizykalnymi.
 • Do 22:00 będziemy stawiać diagnozy, masować, rozmawiać, konsultować i odbierać telefony od naszych pacjentów. A kolejnego dnia znów otworzymy drzwi kliniki, by wyzwolić Cię od bólu i przywrócić optymalną sprawność fizyczną. Nawet jeśli nie masz czasu w tygodniu, nie martw się — jesteśmy dla Ciebie otwarci nawet w niedzielę.

 

 

 

Jeśli szukasz ulgi w bólu, chcesz znów uprawiać sport po kontuzji lub po prostu zadbać o swoje ciało, zajrzyj do nas. Zaopiekujemy się Tobą najlepiej, jak potrafimy!

 

 

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc

 

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00