608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Lek. Aneta Bielec
Specjalista neurologii

Opis obrazka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, posiada specjalizację z neurologii. Szkolenie specjalizacyjne odbyła na Oddziale Neurologicznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku, w listopadzie 2021 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu neurologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń neurologicznych u osób dorosłych.

W swojej praktyce skupia się przede wszystkim na diagnostyce i leczeniu bólów głowy, kręgosłupa, bólu neuropatycznego oraz innych zespołów bólowych. W trakcie leczenia dla doktor Bielec istotne jest dla niej nie tylko doraźne postępowanie farmakologiczne, ale także profilaktyka oraz edukacja. Walczy o poprawę jakości życia i funkcjonowania fizycznego oraz psychicznego pacjenta zmagającego się z bólem.

Posiada uprawnienia do prowadzenia leczenia profilaktycznego migreny przewlekłej toksyną botulinową.
Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy oraz International Association for the Study of Pain.
Zawsze stara się być na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia. Regularnie podnosi kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach oraz konferencjach naukowych, uczęszcza na studia podyplomowe organizowane przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – Medycyna Bólu.

 

Zarezerwuj wizytę:

>>> Lek. Aneta Bielec – znanyLekarz.pl

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00