608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Dr n. med. Piotr Michniowski
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Opis obrazka

Ortopeda i traumatolog narządu ruchu

 

  • Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1998-2004), specjalista w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
  • W kręgu jego zainteresowań leżą głównie techniki artroskopowe; aktywnie współpracuje z Kliniką i Katedrą Ortopedii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz z Kliniką Św. Łukasza w Bielsku-Białej, uczestnicząc w badaniach naukowych i nieustannie doskonaląc się w artroskopii barku i kolana.
  • Uczył się od najlepszych podczas licznych staży kierunkowych i szkoleń zagranicznych m. in. w Austrii (Stolzalpe, Graz), Walii (Cardiff) i Francji (Strasburg) oraz w wiodącym w Polsce ośrodku – Klinice śc. Łukasza w Bielsku.
  • Poza medycyną sportową a zwłaszcza chirurgią artroskopową barku i kolana interesuje się diagnostyką ultrasonograficzną stawów biodrowych u dzieci, w 2018r uzyskał tytuł doktora n. med.
  • W 2019 r. wraz z prof. M. Synderem, Kierownikiem Katedry i Kliniki Ortopedii UM w Łodzi, stworzył szkołę ultrasonografii dziecięcego stawu biodrowego o nazwie SONOHIPSCHOOL; obecnie jako jedyni w Polsce prowadzą szkolenia certyfikowane i uznawane na całym świecie a inicjatywa zdobywa coraz większe uznanie.
  • Konsultuje pacjentów zawsze starając się zakwalifikować do zabiegu tylko wtedy, gdy jest to konieczne.
  • Posiada aktywną licencję i rejestrację w IMC w Irlandii i płynną znajomość języka angielskiego.

 

Zarezerwuj wizytę:

>>> dr n. med. Piotr Michniowski – znanyLekarz.pl

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00