608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Good Life Clinic dołącza do zespołu Jasieniak

Good Life Clinic dołącza do zespołu Jasieniak

 

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani i dumni, że możemy być częścią Uczniowskiego Klubu Sportowego Jasieniak, który działa przy Szkole Podstawowej nr 85 na Gdańskim Jasieniu. Misją klubu jest promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

 

W duchu wspierania tak cennych inicjatyw, Good Life Clinic dołącza do zespołu Jasieniak! Już teraz zapraszamy młodych sportowców oraz ich opiekunów do korzystania z naszych usług lekarskich i fizjoterapeutycznych z atrakcyjnym rabatem 20% podczas tak zwanych wizyt „w okienku”.
Jednak nasze zaangażowanie nie kończy się na tym. To pierwsza, ale nie jedyna inicjatywa, jaką planujemy wspólnie ze szkolnym klubem. Już w tym roku zamierzamy zorganizować dni zdrowia oraz przesiewowe badania postawy u dzieci. Podczas tych wydarzeń nasi doświadczeni fizjoterapeuci ocenią postawy dzieci poprzez specjalistyczne testy, co pozwoli na wczesne zidentyfikowanie potencjalnych problemów.
Wady postawy u dzieci w wieku szkolnym to powszechny problem, który może mieć długotrwałe konsekwencje dla zdrowia i samopoczucia. Dlatego uważamy takie działania za celowe i spójne z naszą misją dbania o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów, w tym także najmłodszych.

 

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 7.00 – 21.00

sobota 

godz. 9.00 – 15.00