608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Fizjoterapeutka mgr Wiktoria Kaczmarek dołącza do naszej kadry!

W celu maksymalnego skrócenia czasu oczekiwania na wizytę lekarską i ortopedyczną nawiązujemy współpracę z ekspertami najlepszymi w swoich dziedzinach. Wszystko po to, aby leczenie przebiegało sprawnie i skutecznie.

 

Pragniemy przedstawić Państwu fizjoterapeutkę  mgr Wiktorię Kaczmarek, która dołączyła do naszego zespołu, wzbogacając go swoimi doświadczeniem i umiejętnościami.

 

  • Absolwentka fizjoterapii ze stopniem magistra na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz trenerka przygotowania fizycznego.
  • W swojej pracy wykorzystuje takie metody jak: masaż tkanek głębokich, rozluźnianie mięśniowo – powięziowe oraz terapia punktów spustowych. Dzięki doświadczeniu pracy z ruchem – dla każdego pacjenta dobiera indywidualnie ćwiczenia i zwraca uwagę na istotę codziennych nawyków.
  • Uczestniczyła w wielu kursach z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej, takich jak: nowoczesna uroginekologia – kompleksowa fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniach narządów, fizjoterapia uroginekologiczna kobiet w ciąży, rozstęp mięśnia prostego – terapia kompleksowa i wielu innych. Ostatnio ukończyła również szkolenie z zakresu fizjoterapii stomatologicznej.
  • W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na potrzeby pacjenta oraz angażuje go w proces terapeutyczny.

Zapraszamy do rezerwowania wizyt:

 

E-mail: rejestracja@goodlifeclinic.pl

Telefon: 608 585 436

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00