608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Do zespołu lekarskiego dołącza nowy specjalista!

Wraz z rozwojem Good Life Clinic do zespołu lekarskiego dołącza świetny specjalista – dr n. med. Łukasz Szmygel. Jest endokrynologiem i diabetologiem dziecięcym,  a także diagnostykiem. Nasi pacjenci to również dzieci! U doktora wizyta przebiega w taki sposób, aby była jak najprzyjemniejsza dla małego pacjenta, który na koniec dostaje prezencik. Jednocześnie przekazuje informacje rodzicom w sposób zrozumiały, prosty i wyczerpujący.

 

Dr n. med. Łukasz Szmygel wie, jak wymagające są maluchy, ponieważ – jak sam mówi – jest ojcem dwójki bardzo energicznych dzieci. Na portalu Znany Lekarz znajdziecie kilkadziesiąt opinii rodziców małych pacjentów, którzy ocenili wizytę przyznając maksymalną liczbę gwiazdek! To tylko kilka z nich:

 

„Bardzo dobry lekarz znający się na swojej pracy . Rewelacyjne podejście do dzieci polecam z całego serca!!!” Paulina

 

„Pan doktor bardzo cierpliwy, miły, świetne podejście do małego pacjenta. Udzielił nam wyczerpujących wyjaśnień.” Karolina

 

„Wspaniały lekarz, z ogromną wiedzą, empatią i podejściem do małego pacjenta. W dzisiejszych czasach trudno spotkać lekarza z takim zaangażowaniem i podejściem do dziecka. Jestem pod ogromnym wrażeniem przebiegu wizyty i na pewno będziemy do Pana doktora wracać z uśmiechem.” mama Frania

 

Dr n. med. Ł. Szmygel leczy choroby endokrynologiczne, choroby tarczycy, niedoczynność i nadczynność tarczycy, wykonuje USG: piersi, płuc, brzucha, tarczycy, bioderek, ślinianek, doppler, węzłów chłonnych, jąder.

 

Zarezerwuj wizytę:

>>> dr n. med. Łukasz Szmygel – znanyLekarz.pl

 

 

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 7.00 – 21.00

sobota 

godz. 9.00 – 15.00