608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Aktywna mama w ciąży, pakiet dla zdrowia

SERDECZNIE ZAPRASZAMY MAMY W CIĄŻY

 

Ciąża jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych okresów w życiu każdej przyszłej Mamy. To czas na otoczenie się szczególną opieką, troską i wsparciem. Wiemy, że pojawia się również wiele pytań, wątpliwości i lęków. Dlatego zebraliśmy zespół specjalistów, którzy opracowali nasz autorski 4-tygodniowy PAKIET DLA ZDROWIA. Mamo, Ty i maluszek zasługujecie na to, co najlepsze! Zobacz, co przygotowali dla Was nasi eksperci:

 

1. Zanim zaczniesz dowiedz się, jak to zrobić zdrowo. WIZYTA UROGINEKOLOGICZNA – 1 wizyta 55 minutowa. To przepustka do zajęć grupowych! Podczas wizyty przygotujesz ciało do ćwiczeń: – nauczysz się aktywizować mięśnie dna miednicy, – dowiesz się, jak poprawnie oddychać przeponą, – porozmawiasz o profilaktyce rozejścia mięśni prostych brzucha, – wyeliminujesz istniejące dolegliwości bólowe (oczywiście, o ile się pojawiły!), – gdy będziesz w III trymestrze nauczymy się, jak oddychać podczas porody, jak „puszczać” krocze. Uzbrojona w taką wiedzę będziesz gotowa do udziału w zajęciach grupowych.

 

2. Teraz jesteś gotowa, by bezpiecznie wziął udział w zajęciach fitnessu. ZAJĘCIA W MAŁYCH GRUPACH OD 6 DO 10 OSÓB – 2x w tygodniu po 55 minut – ćwiczenia dopasujemy do Twojego trymestru ciąży, – weźmiemy pod uwagę Twoje dyspozycje i możliwości. – zajęcia prowadzi fizjoterapeutka uroginekologiczna.

 

3. Czas na odpoczynek! MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY – 55 minut – jest to bezpieczny i przyjemny zabieg wprowadzający w stan głębokiego odprężenia, – przeciwdziała najczęściej występującym w ciąży dolegliwościom takim jak: bóle pleców, obrzęki rąk i nóg oraz napięciowym bólom głowy, – zmniejsza napięcie mięśni, niweluje skutki stresu i zmęczenia mięśni oraz jest profilaktyką przeciwrozstępową. Masaż prenatalny odbywa się w pozycji półleżącej lub leżącej i wykonany jest przez masażystkę uprawnioną do wykonywania masażu kobiet w ciąży. Jesteśmy, żeby Ci pomóc, jeśli masz taka potrzebę, masaż możesz wymienić na wizytę u fizjoterapeutki uroginekologicznej. Ty wybierasz!

 

4. Porozmawiajmy o odżywianiu! SPOTKANIE Z DIETETYKIEM – zajęcia grupowe, 60 minut – wokół odżywiania w czasie ciąży narosło wiele mitów, – na pewno masz mnóstwo pytań z tym związanych, – dlatego nasz dietetyk odpowie na Twoje pytania i uporządkuje, co jest faktem, a co można między bajki włożyć. – porozmawiamy również o cukrzycy ciążowej. INDYWIDUALNA 30 minutowa KONSULTACJA DIETETYCZNA GRATIS

 

5. Znajdziesz wsparcie! SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM – zajęcia grupowe, 90 minut

– podczas spotkania poznasz techniki relaksacyjne, bo zdrowe ciało to zdrowy umysł. Mowa będzie m.in. o tym, że ciało jest pomostem, przez który wracamy do regulacji. Do kontaktu. Do siebie. Skupimy się na tym jak dbać o własny dobrostan psychiczny i dlaczego jest to tak ważne w naszym życiu. (90 min, zajęcia grupowe)

– zadbamy również o psychoedukację przyszłych rodziców w temacie rozwoju dziecka w 1 r.ż. Będzie mowa m.in. o zachodzących zmianach w rozwoju psychofizycznym i emocjonalnym dziecka, a także o tym w jaki sposób rodzice mogą pomóc w rozwoju niemowlęcia i zabezpieczać jego potrzeby (90 min, zajęcia grupowe, III trymestr)

 

Grupa do 10 osób, cena pakietu: 750 zł

Terminy wizyty uroginekologicznej, masażu i konsultacji dietetycznej zostaną uzgodnione indywidualnie z każdą z Pań podczas zapisu.

Zapytaj w rejestracji o możliwość zapisów na najbliższe zajęcia.

Ilość miejsc limitowana. Konieczna rezerwacja miejsca:

E-mail: rejestracja@goodlifeclinic.pl

Telefon: 608 585 436

 

Dla uczestniczek „PAKIETU DLA ZDROWIA” jest możliwość wykupienia dodatkowych indywidualnych spotkań z psychologiem, fizjoterapeutką i dieteczyczką w promocyjnej cenie. Informacje w rejestracji Good Life Clinic.

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 7.00 – 21.00

sobota 

godz. 9.00 – 15.00