608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Nowe gabinety Good Life Clinic

Dbając o komfort naszych pacjentów, wraz z rozwojem Good Life Clinic, do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy trzy nowe gabinety.

 

W Good Life Clinic przyjmuje obecnie dwudziestu siedmiu lekarzy różnych specjalności oraz kilkunastu fizjoterapeutów i masażystów, realizując miesięcznie ponad 2000 konsultacji. Oddanie nowych gabinetów zarówno zwiększy komfort obsługi, jak również skróci czas oczekiwania na wizytę u specjalisty.

 

Nasi pacjenci mogą skorzystać z pełnego wachlarza poradnictwa medycznego, w tym z pomocy m.in. ortopedów, chirurgów, neurologów, reumatologów, internistów, urologów, radiologów, laryngologów, endokrynologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Pracujący z nami fizjoterapeuci specjalizują się zarówno w fizjoterapii dorosłych jak i dzieci, świadcząc pełen zakres usług.

 

Nowe gabinety są w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt, znajdują się na parterze, co umożliwia łatwe dotarcie do nas osobom niepełnosprawnym, również tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich (wejście od strony Good Luck Club).

 

W tym roku planowane jest otwarcie kolejnych czterech gabinetów.

 

 

 

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00