608 585 436Umów się do lekarzaUmów się do fizjoterapeuty

Do naszego zespołu specjalistów dołącza Anna Kowalik, chirurg ogólny z doświadczeniem w dziedzinie proktologii

Lekarz Anna Kowalik od 2019 roku z powodzeniem pełni swoje obowiązki w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Żywienia w Szpitalu im. M. Kopernika w Gdańsku. Jej praca ma na celu kompleksową opiekę nad pacjentami, ze szczególnym naciskiem na problemy dolnego odcinka przewodu pokarmowego, w tym proktologii.

 

Edukacja i Rozwój

 

Anna Kowalik to lekarz, który nigdy nie przestaje się rozwijać. Ukończyła podyplomowe studia z koloproktologii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Regularnie uczestniczy w specjalistycznych konferencjach i warsztatach z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i kolorektalnej. Dzięki temu może świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie, wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie chirurgii.

 

Obszar Specjalizacji

 

Leczenie, któremu doktor Anna Kowalik poświęca swoją uwagę, obejmuje szeroki zakres chorób, w tym:

Choroby proktologiczne – doktor Kowalik specjalizuje się w leczeniu hemoroidów, szczeliny odbytu, ropni okołoodbytniczych, oraz przetok odbytu.
Choroby chirurgiczne – jej umiejętności obejmują także leczenie przepuklin oraz usuwanie zmian skórnych i znamion.

 

 

Doktor Anna Kowalik cieszy się zaufaniem swoich pacjentów, którzy doceniają jej profesjonalizm, empatię oraz troskę o ich zdrowie. Jej podejście do pacjenta opiera się na indywidualnym podejściu i staranności, co pomaga pacjentom poczuć się komfortowo podczas leczenia.

 

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00