Izabela Skowrońska

Odwiedź nas

GOOD LIFE CLINIC

ul. Orzechowa 7

80-175 Gdańsk

(wyznacz trasę)

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek

godz. 8.00 – 22.00

sobota – niedziela

godz. 9.00 – 15.00

Izabela Skowrońska

Fizjoterapeutka, fizjoterapeutka uroginekologiczna

  • Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz technik masażysta.
  • W zawodzie pracuje czynnie od 2016r., a swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w różnorodnych gabinetach fizjoterapii i masażu, gdzie specjalizowała się w rehabilitacji pacjentów ortopedycznych i neurologicznych.
  • Poza aktywnością zawodową regularnie podnosi  kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kolejnych kursach zawodowych i szkoleniach oraz bieżące śledzenie literatury branżowej. Ostatnim kursem, który ukończyła jest „Podejście osteopatyczne do terapii uroginekologicznej” – przedstawia osteopatyczną perspektywę i możliwości leczenia dolegliwości takich jak: bóle miednicy mniejszej, bolesne miesiączki, bolesne stosunki, czy niepłodność.
  • Obecnie przede wszystkim zajmuje się terapią bólu. Pomaga pacjentom powrócić do sprawności po przebytych urazach, operacjach czy w ostrych stanach zapalnych.
  • W swojej pracy stara się łączyć terapię tkanek miękkich, terapię wisceralną (trzewną), pinoterapię (terapię narzędziową), suche igłowanie oraz nowoczesną fizykoterapię z treningiem funkcjonalnym i kierunkową kinezyterapią w zależności od aktualnych potrzeb pacjenta.
  • Poza działalnością gabinetową należy również do grona autorów Poradnika Apteki Gemini, gdzie można przeczytać jej artykuły.